fbpx
skip to Main Content
double room main slider
Slider Car EN
family room hotel slider
triple room hotel slider
previous arrow
next arrow

HOTEL

Me një përzgjedhje prej 60 dhomash dhe apartamentesh, Hotel Apollonia ju fton në  vizitë me pesë yje – e vlefshme për ta kujtuar! Shijoni një qëndrim luksoz dhe zbuloni një vend ku përshtatshmëria  dhe rehatia jetojnë nën të njëjtën çati. Por mbi të gjitha, ju do të shijoni mikpritjen  e  personelit tonë dhe  menaxhimi gjithashtu, duke e bërë Hotel Apollonia një vend të veçantë për pushim të shkurtër , një qëndrim të mirë, argëtim apo takim biznesi.

Hoteli Apollonia ka 55 dhoma luksoze si dhe 5 suita. Elementet tona luksoze  I kemi zgjedhur me  vëmendje për rehatinë dhe relaksimin tuaj. Të vetmet linja në dizajnin ergonomik  të së cilave ka detaje shtesë për t’ju dhënë një ndjenjë luksi, por edhe në te njëjtën kohe   një vend të rehatshëm, ku do të ndiheni si në shtëpinë tuaj.

SUITA

Elemente të disponueshme: Tharëse flokësh / Sistemi i veçantë për ftohje / ngrohje / Ndenjëse / Tavolinë pune / TV me kanale ndërkombëtare / Minibar / Peshqirë prej pambuku dhe shapka  / Vaskë me dush ose kabinë dushi  / Telefon / Shërbim hekurosjeje / Kasafortë elektronike / Wi-Fi falas

DHOMË DOPIO, KREVAT FRANCEZ

Elemente të disponueshme: Tharëse flokësh / Sistemi i veçantë për ftohje / ngrohje / Ndenjëse / Tavolinë pune / TV me kanale ndërkombëtare / Minibar / Peshqirë prej pambuku dhe shapka  / Vaskë me dush ose kabinë dushi  / Telefon / Shërbim hekurosjeje / Kasafortë elektronike / Wi-Fi falas

DHOME DYSHE (për dy persona)

Elemente të disponueshme: Tharëse flokësh / Sistemi i veçantë për ftohje / ngrohje / Ndenjëse / Tavolinë pune / TV me kanale ndërkombëtare / Minibar / Peshqirë prej pambuku dhe shapka  / Vaskë me dush ose kabinë dushi  / Telefon / Shërbim hekurosjeje / Kasafortë elektronike / Wi-Fi falas

DHOMË TEKE (për një person)

Elemente të disponueshme: Tharëse flokësh / Sistemi i veçantë për ftohje / ngrohje / Ndenjëse / Tavolinë pune / TV me kanale ndërkombëtare / Minibar / Peshqirë prej pambuku dhe shapka  / Vaskë me dush ose kabinë dushi  / Telefon / Shërbim hekurosjeje / Kasafortë elektronike / Wi-Fi falas

Back To Top