fbpx
skip to Main Content
Car AL Slider
PREMIUM AL
~ai-f0431b1e-dcf7-4d7e-9787-eebb3204d356_
Spa slider
previous arrow
next arrow

MOMENTALISHT

LOJRA

table-game1

LOJRA TAVOLINE

Lojtarët që kënaqen duke luajtur Roulette, Black Jack dhe Poker do të gjejnë tavolina  me limite që i përshtaten nevojave të gjithsecilit. Apollonia Texas Poker është një lojë unike në Apollonia  dhe bastet anësore në lojën anësore Black Jack paguhen  deri në 5000 herë të aksioneve tuaja, duke shtuar eksitimin për të luajtur lojën tuaj të preferuar!

slots1

MAKINERITË SLOT

Ne ju ofrojmë 200 automate slot moderne  nga markat më të njohura  si EGT,Novomatic,Amatic dhe shumë të tjera.Automatet tona janë të  lidhura  me  lloje të shumta  Jackpot, kështu që  gjithmonë jeni afër një FITORE  TË MADHE!Jackpot-et janë  gjithmonë progresivë dhe rriten në vlerë sa më shumë të luani .Ne ofrojmë diçka që asnjë tifoz i automatëve nuk duhet të humbasë.JACKPOTI-i ynë i ri Apollonia MEGA është krijuar për të gjitha llojet e lojtarëve .Sa më shumë të luani- aq më shumë fitoni.

Poker Gaming Photo-min

DHOMA POKER

Kazino Apollonia është e para në organizimin e turneve të Pokerit. Ngjarjet si Seria Greke e Pokerit, Apollonia Deepstack dhe Kampionati Apollonia Poker kanë lënë gjurmë në komunitetin e pokerit dhe më gjerë. Luaj, shijo dhe relaksohu në një atmosferë larg tingujve të zhurmshëm të kazinosë. Në dhomën e lojtarëve do të gjeni transmetim të përditshëm të ngjarjeve sportive si dhe një bufe speciale. Apolonia Poker Hall është një nga sallat më të mëdha të pokerit në rajon!

KLUBI I LOJTARËVE

Klubi i Lojtarëve të Kazinosë Apollonia ju ofron një program bujar besnikërie.

Regjistrohuni falas dhe mblidhni pikë besnikërie duke luajtur lojërat tuaja të preferuara në automatet ose tavolinat e lojërave  drejtpërdrejt.

Pikat tuaja të besnikërisë ju çojnë  drejt një lojë falas, privilegji  ekskluzive, dhurata dhe më shumë!

HOTELI YNË

HOTEL

I  vendosur në zemër të Ballkanit, Apollonia Hotel dhe  Kazino ju ofron një vend për tu takuar, duke lidhur biznesin me kënaqësinë, duke ju ofruar çmime të arsyeshme dhe shërbim superior.

DHOMAT

Nëpërmjet koleksionit tonë prej 60 dhomash dhe suitash, Hotel Apollonia Ju fton në një vizitë ku do të merrni shërbimin me 5 yje që ia vlen të kujtohet. Shijoni një qëndrim luksoz duke zbuluar vendin ku komoditeti dhe thjeshtësia jetojnë nën të njëjtën çati. Por më e rëndësishmja është që Kazino Hotel Apollonia ju ofron një vend për pushim, argëtim dhe takim biznesi.

RESTORANTET

Kuzhina tradicionale mesdhetare e kombinuar me specialitete ndërkombëtare dhe vendase është ajo që do të gjeni dhe shijoni në restorantet tona.

SPA

Në zemër të Gjevgjelisë, në Hotel Apollonia, qendra jonë e bukurisë ju pret për t’ju përkëdhelur. Relaksoni trupin tuaj dhe lejoni vetes një përvojë krejtësisht të ndryshme: një trajtim rinovues të fytyrës, një masazh terapeutik relaksues ose një paketë bukurie. Shijoni trajtimet e flokëve, manikyrët dhe pedikyrët, trajtimet për të përmirësuar tonin e lëkurës dhe grimin profesional.

Kujdesuni për trupin tuaj, dhe trupi juaj do të kujdeset për ju!

265477670_1165716133956045_5158404947568927424_n

SALLA PËR MBLEDHJE

Në Hotel Apollonia, gjatë viteve të punës me grupet e korporatave, na është treguar rëndësia e aktiviteteve të korporatave. Ne kemi përvojë të madhe në organizimin dhe menaxhimin e ngjarjeve të biznesit të vogël dhe të madh. Stafi ynë i përkushtuar në sallat  e Takimeve do të punojë krah për krah me ju për të siguruar një përvojë pozitive me një qëndrim të personalizuar. Paketat e takimeve ditore janë bërë për të përmbushur nevojat tuaja ekonomike dhe hapësinore.

PlayPlay
PlayPlay
Back To Top