fbpx
skip to Main Content
1
2
3
4
previous arrow
next arrow

LOJRA TAVOLINE

Lojtarët që kënaqen duke luajtur Roulette, Black Jack dhe Poker do të gjejnë tavolina  me limite që i përshtaten nevojave të gjithsecilit. Apollonia Texas Poker është një lojë unike në Apollonia  dhe bastet anësore në lojën anësore Black Jack paguhen  deri në 5000 herë të aksioneve tuaja, duke shtuar eksitimin për të luajtur lojën tuaj të preferuar!

MAKINERITË SLOT

Ne ju ofrojmë 200 automate slot moderne  nga markat më të njohura  si EGT, Novomatic, Amatic dhe shumë të tjera. Automatet tona janë të  lidhura  me  lloje të shumta  Jackpot, kështu që  gjithmonë jeni afër një FITORE  TË MADHE! Jackpot-et janë  gjithmonë progresivë dhe rriten në vlerë sa më shumë të luani. Ne ofrojmë diçka që asnjë tifoz i automatëve nuk duhet të humbasë.JACKPOTI-i ynë i ri Apollonia MEGA është krijuar për të gjitha llojet e lojtarëve. Sa më shumë të luani- aq më shumë fitoni.

DHOMA POKER

Kazino Apollonia është e para në organizimin e turneve të Pokerit. Ngjarjet si Seria Greke e Pokerit, Apollonia Deepstack dhe Kampionati Apollonia Poker kanë lënë gjurmë në komunitetin e pokerit dhe më gjerë. Luaj, shijo dhe relaksohu në një atmosferë larg tingujve të zhurmshëm të kazinosë. Në dhomën e lojtarëve do të gjeni transmetim të përditshëm të ngjarjeve sportive si dhe një bufe speciale. Apolonia Poker Hall është një nga sallat më të mëdha të pokerit në rajon!

Back To Top