fbpx
skip to Main Content

СОБИ

 

Со вкупно од 41 соба и апартмани, Хотелот Аполонија ви ги нуди своите 5 звезди за незаборавен престој. Уживајте во луксузниот престој и откријте место каде удобноста и уверливоста живеат под ист покрив. Но најмногу од се, ќе уживате во гостопримството и блискоста од сите наши вработени и директори, кои го прават Аполонија Хотелот и Казиното уникатно  место за одмор, забава и бизнис состаноци.

Хотелот Аполонија располага со 37 луксузни гостински соби и 4 апартмани. Нашите Deluxe Room се создадени за ваша удобност и релаксација. Едноставни линии со ергономен дизајн се детали кои даваат чувство за висок стил, овозможувајќи ви удобен простор каде ќе се чувствувате како дома.

 

Удобности :  фен за коса / клима уред / удобно место за седење / работно  биро / ТВ со меѓународни канали / мини бар /  памучен пешкир  и влечки / бања со када или туш кабина /  телефон / услуга за перење алишта / безжичен интернет пристап / електронски сеф

Цена:

Единечен кревет : 51€ со вклучен појадок

Дупли кревет : 71€  со вклучен појадок
Удобности :  фен за коса / клима уред / удобно место за седење / работно  биро / ТВ со меѓународни канали / мини бар /  памучен пешкир  и влечки / бања со када или туш кабина /  телефон / услуга за перење алишта / безжичен интернет пристап / електронски сеф

Цена:

Два единечни кревета: 81€ со вклучен појадок

Дупли кревет: 81€ со вклучен појадок


Удобности :  фен за коса / клима уред / удобно место за седење / работно  биро / ТВ со меѓународни канали / мини бар /  памучен пешкир  и влечки / бања со када или туш кабина /  телефон / услуга за перење алишта / безжичен интернет пристап / електронски сеф

Цена : 122€, вклучен појадок

  • максимум 3 лица 

Back To Top