fbpx
skip to Main Content
double room main slider
Slider Car EN
family room hotel slider
triple room hotel slider
Premium
Every Weekend EN-min
previous arrow
next arrow

ХОТЕЛ

Со избор на вкупно 60 соби и апартмани, Аполонија Хотел ве поканува на посета од пет ѕвезди – вредна за паметење! Уживајте во луксузен престој и откријте место каде удобноста и погодноста живеат под ист кров. Но најмногу од се, ќе уживате во гостопримливоста од целиот наш персонал и менаџмент, што го прави Аполонија Хотел единствено место за краток одмор, добар престој, забава или бизнис состанок.

Аполонија Хотел располага со 55 луксузни соби како и 5 апартмани. Нашите Делукс елементи се внимателно одбрани за вашата сопствена удобност и релаксација. Единствени линии во ергономски дизајн на кој се додани детали да ви приуштат чувство на луксуз, но во иство време и удобно место каде ќе се чувствувате како дома.

[/vc_column][/vc_row]

SUITE - АПАРТМАН

Елементи на располагање:  Фен за коса / Одвоен систем за ладење/греење/ Место за седење / Работно биро / ТВ со интернационални канали / Минибар / Памучни пешкири и папучи / Када со туш или туш кабина / Телефон / Услуга за пеглање / Електорнки сеф / Бесплатен Wi-Fi

Цена:

DOUBLE ROOM - ФРАНЦУСКИ КРЕВЕТ

Елементи на располагање:  Фен за коса / Одвоен систем за ладење/греење/ Место за седење / Работно биро / ТВ со интернационални канали / Минибар / Памучни пешкири и папучи / Када со туш или туш кабина / Телефон / Услуга за пеглање / Електорнки сеф / Бесплатен Wi-Fi

Цена:

DOUBLE ROOM - ДВА ОДВОЕНИ КРЕВЕТИ

Елементи на располагање:  Фен за коса / Одвоен систем за ладење/греење/ Место за седење / Работно биро / ТВ со интернационални канали / Минибар / Памучни пешкири и папучи / Када со туш или туш кабина / Телефон / Услуга за пеглање / Електорнки сеф / Бесплатен Wi-Fi

Цена:

SINGLE ROOM - ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

Елементи на располагање:  Фен за коса / Одвоен систем за ладење/греење/ Место за седење / Работно биро / ТВ со интернационални канали / Минибар / Памучни пешкири и папучи / Када со туш или туш кабина / Телефон / Услуга за пеглање / Електорнки сеф / Бесплатен Wi-Fi

Цена:

[/vc_section]

Back To Top