fbpx
skip to Main Content
previous arrow
next arrow
Slider

КАЗИНО

ИГРИ НА МАСА

Играчите кои уживаат во игрите Рулет, Блекџек и Покер ќе најдат маси со лимити кои ќе ги задоволат нивните потреби. Аполонија Тексас Покерот е единствен за Аполонија а на Блекџек страничните вложувања кои се со исплата 5000 пати од влогот, ја зголемуваат возбудата за играта што ја сакате!

СЛОТ МАШИНИ

Ние нудиме 200 модерни слот машини од популарни брендови како  EGT, Novomatic, Amatic многу други. Нашите машини се поврзани со различен Џекпот па така секогаш имате шанса за ГОЛЕМА ДОБИВКА!!! Џекпотите се прогресивни и колку повеќе играте, толку повеќе растат во вредност. Ние нудиме нешто што никој љубител на слот машини не смее да го пропушти. Нашиот нов Аполонија МЕГА Џекпот е создаден за сите видови на играчи. Колку повеќе играте, толку повеќе добивате!!!

ТЕКОВНИ ПРОМОЦИИ

ZITRO HIghest Jackpot!!

Valentine's weekend!!

Придружете му се на на клубот на играчи Players Club

Клубот на играчи на Аполонија Казино ви овозможува великодушна програма за лојалност. Регистрирајте се бесплатно и добијте поени за лојалност кога играте на слот машините и на масите. Вашите поени за лојалност водат кон бесплатна игра, ексклузивни привилегии, подароци и многу повеќе!

Добиј го твојот подарок сега

Оставете го вашето име и број на мобилен и подигнете го подарокот при Регистрацијата во казиното! 

Следете ги  инструкциите

Contact Us

НАШИОТ ХОТЕЛ

ХОТЕЛ

Лоциран во срцето на балканот, Аполлонија Хотел & Казино е идеално место за состаноци со вашите бизнис партнери, спојувајќи го бизнисот со задоволството по многу достапни цени.

СОБИ

Со вкупно 41 соби и апартмани, Аполонија Хотел ве поканува на посета од пет ѕвезди вредна за паметење! Уживајте во луксузниот престој и откријте место каде комфорот и уживањето живеат под ист кров. Но најмногу од се, ќе уживате во гостопримството и пријатноста на нашиот персонал и менаџментот, што ја прави Аполонија единствено место за одмор, забава и бизнис средби.

БАР И РЕСТОРАН

Дали сте за освежување, модерен коктел или претпочитате префинет оброк-нема проблем. Проверете ги менијата на нашите барови и ресторани во Аполонија.

УСЛУГИ

Освен собната послуга, рецепцијата ви овозможува поштенски и интернет услуги, услуги од перална како и информации за се што ви треба како Rent a Car, кино, концерти во Скопје, театар, такси, автобус, возен ред и патни информации

Back To Top