fbpx
skip to Main Content
double room main slider
Slider Car EN
family room hotel slider
triple room hotel slider
previous arrow
next arrow

HOTEL

Со избор на вкупно 60 соби и апартмани, Аполонија Хотел ве поканува на посета од пет ѕвезди – вредна за паметење! Уживајте во луксузен престој и откријте место каде удобноста и погодноста живеат под ист кров. Но најмногу од се, ќе уживате во гостопримливоста од целиот наш персонал и менаџмент, што го прави Аполонија Хотел единствено место за краток одмор, добар престој, забава или бизнис состанок.

Аполонија Хотел располага со 55 луксузни соби како и 5 апартмани. Нашите Делукс елементи се внимателно одбрани за вашата сопствена удобност и релаксација. Единствени линии во ергономски дизајн на кој се додани детали да ви приуштат чувство на луксуз, но во иство време и удобно место каде ќе се чувствувате како дома.

SUITE - АПАРТМАН

Елементи на располагање:  Фен за коса / Одвоен систем за ладење/греење/ Место за седење / Работно биро / ТВ со интернационални канали / Минибар / Памучни пешкири и папучи / Када со туш или туш кабина / Телефон / Услуга за пеглање / Електорнки сеф / Бесплатен Wi-Fi

Цена:

ДВОКРЕВЕТНА СОБА - ФРАНЦУСКИ КРЕВЕТ

Елементи на располагање:  Фен за коса / Одвоен систем за ладење/греење/ Место за седење / Работно биро / ТВ со интернационални канали / Минибар / Памучни пешкири и папучи / Када со туш или туш кабина / Телефон / Услуга за пеглање / Електорнки сеф / Бесплатен Wi-Fi

Цена:

ДВОКРЕВЕТНА СОБА - ОДДЕЛНИ КРЕВЕТИ

Елементи на располагање:  Фен за коса / Одвоен систем за ладење/греење/ Место за седење / Работно биро / ТВ со интернационални канали / Минибар / Памучни пешкири и папучи / Када со туш или туш кабина / Телефон / Услуга за пеглање / Електорнки сеф / Бесплатен Wi-Fi

Цена:

ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

Елементи на располагање:  Фен за коса / Одвоен систем за ладење/греење/ Место за седење / Работно биро / ТВ со интернационални канали / Минибар / Памучни пешкири и папучи / Када со туш или туш кабина / Телефон / Услуга за пеглање / Електорнки сеф / Бесплатен Wi-Fi

Цена:

Back To Top