fbpx
skip to Main Content
OUR ENTERTAINMENT OPTIONS

ИГРИ НА МАСА

Играчите кои уживаат во игрите Рулет, Блекџек и Покер ќе најдат маси со лимити кои ќе ги задоволат нивните потреби. Аполонија Тексас Покерот е единствен за Аполонија а на Блекџек страничните вложувања кои се со исплата 5000 пати од влогот, ја зголемуваат возбудата за играта што ја сакате!

СЛОТ МАШИНИ

Ние нудиме 200 модерни слот машини од популарни брендови како  EGT, Novomatic, Amatic многу други. Нашите машини се поврзани со различен Џекпот па така секогаш имате шанса за ГОЛЕМА ДОБИВКА!!! Џекпотите се прогресивни и колку повеќе играте, толку повеќе растат во вредност. Ние нудиме нешто што никој љубител на слот машини не смее да го пропушти. Нашиот нов Аполонија МЕГА Џекпот е создаден за сите видови на играчи. Колку повеќе играте, толку повеќе добивате!!!

ASOP#7

ASOP#7:

  • Buy in: 170€
  • Guaranteed: 50.000€
  • 24-26 January
Back To Top