fbpx
skip to Main Content

ХОТЕЛ

Со колекција од 60 соби и апартмани, Аполонија Хотел Ве поканува на престој со пет ѕвезди, вреден за паметење. Уживајте во луксузниот престој откривајќи го местото каде комфорот и едноставноста живеат под ист кров. Но најважно од се е дека Аполонија Хотел Казино Ви нуди место за одмор, забава или бизнис средба.

Аполонија Хотел содржи 55 луксузни гостински соби и 5 апартмани. Се во нашите ДЕЛУКС Соби укажува на комфорт и релаксација. Едноставни линии со ергономичен дизајн се збогатени со детали да дадат одличен финиш со нота на домашна удобност.

АПАРТМАН

Room Amenities:  Hair Dryer / Privately Controlled Air-Conditioning / Convenient Sitting Area / Work Desk / TV with International Channels / Mini Bar / Cotton Towels and Slippers / Bathtub with shower  or Shower  cabin/  Telephone Line / Laundry service / Free Wi-Fi / Electronic Safe

Price:

ДВОКРЕВЕТНА - KING SIZE BED

Room Amenities:  Hair Dryer / Privately Controlled Air-Conditioning / Convenient Sitting Area / Work Desk / TV with International Channels / Mini Bar / Cotton Towels and Slippers / Bathtub with shower  or Shower  cabin/  Telephone Line / Laundry service / Free Wi-Fi / Electronic Safe

Price:

ДВОКРЕВЕТНА - ПОСЕБНИ КРЕВЕТИ

Room Amenities:  Hair Dryer / Privately Controlled Air-Conditioning / Convenient Sitting Area / Work Desk / TV with International Channels / Mini Bar / Cotton Towels and Slippers / Bathtub with shower  or Shower  cabin/  Telephone Line / Laundry service / Free Wi-Fi/ Electronic Safe

Price:

ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

Room Amenities:  Hair Dryer / Privately Controlled Air-Conditioning / Convenient Sitting Area / Work Desk / TV with International Channels / Mini Bar / Cotton Towels and Slippers / Bathtub with shower  or Shower  cabin/  Telephone Line / Laundry service / Free Wi-Fi / Electronic Safe

Price:

Back To Top