fbpx
skip to Main Content
Spa slider
DSC00989-min
DSC05083-min
DSC05308-min
1-68-min
1-24
previous arrow
next arrow

Во срцето на Гевгелија, во Аполонија Хотел, Ве очекува нашиот Центар за убавина. Опуштете го телото и разгалете се дозволувајќи си уживање во сите услуги кои ги нудиме: направете освежувачки третман за лице, релаксирачка или терапевтска масажа, искорисеце цел пакет за убавина. Третмани за коса, за нокти, стапала, маникир и педикир или пак професионална шминка.

Грижете се за Вашето тело, и Вашето тело ќе се грижи за Вас!

 

 

 

Follow us on Social Media

Back To Top