fbpx
skip to Main Content
Cinco de Mayo
Ultimate Slider
Spa slider
previous arrow
next arrow

Нашите хотелски соби ги задоволуваат потребите на секој гостин, од удобни стандард соби до луксузни апартмани.

Можност за посебна вечера во казино ресторанот.

Ако релаксацијата е Ваш избор, нашиот спа центар нуди третмани кои ќе ве одморат, опуштат и подмладат.

Ве очекуваме да го направите вашиот престој за паметење.

 

Информации и резервации

+389 70 228 300

info@apolloniacasino.com

Back To Top