fbpx
skip to Main Content
~ai-f0431b1e-dcf7-4d7e-9787-eebb3204d356_
Spa slider
previous arrow
next arrow

ИГРИ НА СРЕЌА

table-game1

ИГРИ НА МАСИ

Играчите кои уживаат во игрите Roulette, Black Jack и Poker ќе најдат маси со лимити кои ќе ја задоволат сечија потреба. Apollonia Texas Poker е уникатна игра во Аполонија, а страничните влогови во играта Black Jack side  се со исплата до 5000 пати од вашиот влог, со што се зголемува возбудата при играњето на вашата омилена игра!

slots1

СЛОТ МАШИНИ

Ви нудиме 200 модерни слот машини од најпопуларните брендови како  EGT, Novomatic, Amatic и многу други. Нашите автомати се поврзани со повеќе видови на Џекпот, така што секогаш сте поблиску до ГОЛЕМА ДОБИВКА! Џекпотите се прогресивни и растат во вредност колку повеќе играте. Ние нудиме нешто што ниту еден љубител на слот машини не смее да го испушти. Нашиот нов Apollonia MEGA ЏЕКПОТ есоздаден за сеите видови на играчи. Колку повеќе играш – толку повеќе добиваш!!!

Poker Gaming Photo-min

ПОКЕР САЛА

Аполонија Казино е прв во организирањето на Покер турнири. Настаните како Greek Series of Poker, Apollonia Deepstack и Apollonia Poker Championship, оставија белег во покер заедницата па и пошироко. Играјте, уживајте и опуштете се во атмосфера далеку од разбрануваните касино звуци. Секојдневно телевизиско емитување на спортските настан како и посебно бифе ќе го најдете во салата за играчи. Аполонија Покер Салата е една од најголемите покер сали во регионот!

SPECIAL ПОНУДА

EURO POKER CHAMPIONSHIP

КЛУБ НА ИГРАЧИ

Клубот на играчи на Аполонија Казино Ви овозможува дарежлива програма на лојалност. Регистрирајте се бесплатно и собирајте поени на лојалност играјќи ги Вашите омилени игри на слот машините или масите со жива игра. Вашите поени за лојалност ве водат кон бесплатна игра, екслузивни привилегии, подароци и многу повеќе!

НАШИОТ ХОТЕЛ

ХОТЕЛ

Сместен во срцето на Балканот, аполонија Хотел и Казино Ви обезбедува место за средба поврзувајќи го бизнисот со задоволството нудејќи Ви проистојни цени и врвна услуга

СОБИ

Преку нашата колекција од 60 соби и апартмани, Аполонија Хотел Ве поканува на посета во која ќе добиете услуга од 5 ѕвезди вредна за паметење. Уживајте во луксузниот престој откривајќи го местото каде комфорот и едноставноста живеат под ист кров. Но најважно од се е дека Аполонија Хотел Казино Ви нуди место за одмор, забава или бизнис средба.

РЕСТОРАНИ

Традиционална медитеранска кујна во комбинација со интернационалните и локалните специјалитети, е нешто што ќе најдете и во што ќе уживате во нашите ресторани.

СПА ЦЕНТАР

Во срцето на Гевгелија, во Хотел Аполонија, нашиот центар за убавина ве чека за да ве разгали. Опуштете го вашето тело и дозволете си едно комплетно поинакво искуство: подмладувачки третман за лице, релаксирачка терапевтска масаѓа или пакет за убавина. Уживајте во треман за коса, маникир и педикир, третмани за подобрување на тонусот на кожата и професионална шминка.

Погрижете се за вашето тело, и вашето тело ќе се грижи за вас!

265477670_1165716133956045_5158404947568927424_n

САЛИ ЗА СОСТАНОЦИ

Во Хотел Аполонија, со годините на работа со корпоративни групи, ни се покажа важноста на корпоративните активности. Имаме огромно искуство во аранжирањето и менаџирањето на мали па и поголеми бизнис настани. Нашиот посветен персонал во Салите за состаноци ќе работат рамо до рамо со вас се со цел да стекнете позитивно искуство со персонализиран престој. Пакетите за дневни состаноци се направени да ви излезат во пресрет на вашите економски и просторни потреби.

Back To Top