fbpx
skip to Main Content
1
2
3
4
previous arrow
next arrow

МАСИ - TABLE GAMES

Играчите кои уживаат во живата игра на Рулет, Блекџек и Покер, ќе најдат игра со влогови за сечиј вкус. Аполонија Тексас Покер е уникатна игра во Аполонија, додека страничните влогови на Блекџек масите со исплата до 5.000 пати од влогот, ја зголемуваат возбудата на играта која ја сакате!

СЛОТ МАШИНИ - SLOTS

Ви нудиме 200 модерни слот машини од најпопуларните брендови како  EGT, Novomatic, Amatic и многу други. Нашите автомати се поврзани со повеќе видови на Џекпот, така што секогаш сте поблиску до ГОЛЕМА ДОБИВКА! Џекпотите се прогресивни и растат во вредност колку повеќе играте. Ние нудиме нешто што ниту еден љубител на слот машини не смее да го испушти. Нашиот нов Apollonia MEGA ЏЕКПОТ есоздаден за сеите видови на играчи. Колку повеќе играш – толку повеќе добиваш!!!

ПОКЕР САЛА - POKER ROOM

Аполонија Казино беше прв во организирањето на Покер турнири. Настаните како Greek Series of Poker, Apollonia Deepstack и Apollonia Poker Championship, оставија белег во покер заедницата па и пошироко. Играјте, уживајте и опуштете се во атмосфера далеку од разбрануваните касино звуци. Секојдневно телевизиско емитување на спортските настан како и посебно бифе ќе го најдете во салата за играчи. Аполонија Покер Салата е една од најголемите покер сали во регионот!

Back To Top