fbpx
skip to Main Content
~ai-f0431b1e-dcf7-4d7e-9787-eebb3204d356_
Spa slider
previous arrow
next arrow

БИДЕТЕ ВО ТЕК

Уникатна Понуда

Spa & Beauty

КАЗИНО

table-game1

ИГРИ НА МАСА - "TABLE GAMES"

Играчите кои уживаат во живата игра на Рулет, Блекџек и Покер, ќе најдат игра со влогови за сечиј вкус. Аполонија Тексас Покер е уникатна игра во Аполонија, додека страничните влогови на Блекџек масите со исплата до 5.000 пати од влогот, ја зголемуваат возбудата на играта која ја сакате!

slots1

СЛОТ МАШИНИ - "SLOTS"

Ви нудиме 200 модерни слот машини од најпопуларните брендови како  EGT, Novomatic, Amatic и многу други. Нашите автомати се поврзани со повеќе видови на Џекпот, така што секогаш сте поблиску до ГОЛЕМА ДОБИВКА! Џекпотите се прогресивни и растат во вредност колку повеќе играте. Ние нудиме нешто што ниту еден љубител на слот машини не смее да го испушти. Нашиот нов Apollonia MEGA ЏЕКПОТ есоздаден за сеите видови на играчи. Колку повеќе играш – толку повеќе добиваш!!!

Poker Gaming Photo-min

ПОКЕР САЛА - "POKER ROOM"

Аполонија Казино беше прв во организирањето на Покер турнири. Настаните како Greek Series of Poker, Apollonia Deepstack и Apollonia Poker Championship, оставија белег во покер заедницата па и пошироко. Играјте, уживајте и опуштете се во атмосфера далеку од разбрануваните касино звуци. Секојдневно телевизиско емитување на спортските настан како и посебно бифе ќе го најдете во салата за играчи. Аполонија Покер Салата е една од најголемите покер сали во регионот!

КЛУБ НА ИГРАЧИ "PLAYERS' CLUB"

Клубот на играчи на Аполонија Казино Ви овозможува великодушна програма на лојалност. Регистрирајте се бесплатно и собирајте поени на лојалност играјќи ги Важите омилени игри на слот машините или масите со жива игра. Вашите поени за лојалност ве водат кон бесплатна игра, екслузивни привилегии, подароци и многу повеќе!

НАШИОТ ХОТЕЛ

ХОТЕЛ

Сместен во срцето на Балканот, аполонија Хотел и Казино Ви обезбедува место за средба поврзувајќи го бизнисот со задоволството нудејќи Ви проистојни цени и врвна услуга.

СОБИ

Преку нашата колекција од 60 соби и апартмани, Аполонија Хотел Ве поканува на посета во која ќе добиете услуга од 5 ѕвезди вредна за паметење. Уживајте во луксузниот престој откривајќи го местото каде комфорот и едноставноста живеат под ист кров. Но најважно од се е дека Аполонија Хотел Казино Ви нуди место за одмор, забава или бизнис средба.

РЕСТОРАНИ

Традиционална медитеранска кујна во комбинација со интернационалните и локалните специјалитети, е нешто што ќе најдете и во што ќе уживате во нашите ресторани.

PlayPlay
PlayPlay
Back To Top