fbpx
skip to Main Content

Гурмански специјалитети инспирирани од медитеранската кујна базирана на месо, во склоп со локалните производи и состојки, уметнички споени да создадат вистинско и единствено искуство за вкусување. Уживајте во премиум вината и домашните десерти во исклучително опкружување.

Аполонија ВИП Казино ресроранот го комбинира естетското со едноставниот луксуз на уметнички бутик хотел со 5 ѕвезди кој нуди врвна услуга.

Уживајте во ручекот или вечерата со звуците на пијано или одбрана музика за подобро уживање!

Традиционална медитеранска кујна во комбинација со интернационалните специјалитети се главната нота во нашиот централен Казино Ресторан.

Отворено бифе за ручек и вечера кое вклучува здрава храна како и оброци за вегитаријанци. Не ги пропуштајте дневните специјалитети на нашиот главен готвач.

Уживајте во храната, музиката и пријатниот амбиент!

Започнете го Вашиот ден со богат и избалансиран медитерански појадок. Единствени состојки споени за неповторлив вкус. Одличен избор на појадок за сечиј вкус секојдневно поставен на нашето бифе, или слободно нарачајте од нашето А ла Карт мени за појадок.

Тука сме да ви угодиме и на посебните барања како храна без глутен како и БИО производи.

Back To Top