fbpx
skip to Main Content

Ladies Night-Upcoming Events

                  Придружете ни се овој викенд на супер забава

  • 5€ MATCHPLAY за слот машини за секоја дама + ГРАТИС вечера & коктел
  • За оние што бараат поголема возбуда организираме BLACKJACK FREEROLL TOURNAMENT 600€ GTD со почеток од 20.00 часот.
Back To Top