fbpx
skip to Main Content

Win 2.000€!!

Викенд кој не смеете да го пропуштите. 10 х 200€ или вкупно 2.000€ Извлекувања: Петок, 05.03.2021 22.00; 00.00; 01.00 и 02.00 (локално време) Сабота, 06.03.2021 22.00; 00.00; 01.00 и 02.00 (локално време) Недела, 07.03.2021 22.00; 00.00 (локално време) Забава за…

Read More

Special Offer!

Специјална понуда: Со секое купување на овој пакет, Вие сте поблиску до добивка. Секој викенд извлекување! * Петок 22.00; 00.00; 01.00; 02.00 * Сабота 22.00; 00.00; 01.00; 02.00 * Недела 22.оо; 00.00 (локално време) Добивки: 10 х 200€ Не пропуштајте!

Read More

Valentine Weekend Sunday!!

Недела, 14.02 Со поените добиени од играта во петок и сабота, добивате тикети за неделната лотарија 1тикет= 50 поени, максимум тикети на ден по личност се 50 тикети Награда се исплаќа во промо Добитен износ  = 500€ Време на извлекување: 00.00…

Read More

Valentine’s Weekend Friday & Saturday!

Овој викенд, наздравете во името на љубовта и виното во нашата пријатна атмосфера уживајќи во прекрасното мени за сечиј вкус. Зграбете ја можноста да освоите до 1.700€! Петок & Сабота (12.02 & 13.02) Тикетите се добиваат на влез, врз основа…

Read More

ASOP#8

Looking forward to welcome you again. Our main event is waiting for the restrictions measures to be removed so we can set up dates. Hope to see you soon. Until then, If you want to receive info for ASOP#8 please…

Read More

BJ Freeroll Tournament

Највозбудливиот турнир во стилот на покер, со можни RE-BUY & ADD ON 600€ GTD!! ПЕТОК, 05.02.2021 - ПОЧЕТОК: 20.00 часот - FREE BUY IN - 1500 chips + 500FHB - RE BUY 20€, 2000 chips * until end of Level…

Read More

Ladies Night-Upcoming Events

                  Придружете ни се овој викенд на супер забава 5€ MATCHPLAY за слот машини за секоја дама + ГРАТИС вечера & коктел За оние што бараат поголема возбуда организираме BLACKJACK FREEROLL TOURNAMENT…

Read More
Back To Top